Biyografi

OvalMedya Grup kurumsal ve bireysel segmentlere bilgi teknolojileri desteği, grafik tasarım, yazılım geliştirme, vb. daha bir çok alanda doğan ihtiyaçlara çözüm üretmek üzere kurulmuş bir çözüm merkezidir. Faaliyetlerimiz sektörler bazında ortalama 6 yıl tecrübemiz 10 yılı aşkındır. OvalMedya Grubu Freelance olarak hizmet vermekte olan yazılımcılara ait bir platformdur. Resmi bir kurum veya özel bir şirket değildir. Yapılan tüm çalışma ve projeler platform üzerinde görev yapan yazılımcılar tarafından yapılmıştır.

Deneyim Dağılımlarımız

  • Web Sitesi / E-Ticaret Sistemleri 80%

  • Arge, Analiz & Proje Geliştirme 90%

  • Asp.NET C# Yazılım Geliştirme 100%

  • Tasarım & Grafik 90%

  • Veri Tabanı & Server Sistemleri 75%

Ümit YAVUZ

Kurumsal Yazılım Uzmanı / Proje Yöneticisi

Bilişim sektöründe eğitimlerine 2000 yılında, aktif olarak iş hayatına 2005 yılında başlamış yaklaşık 8 yıllık iş hayatında içerisinde Finansbank A.Ş.'de bulunan bir çok kurum için başarılı projeler yapmıştır. Şuan ise sektöründe lider bir firmada Kurumsal Yazılım Uzmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Furkan KARTAL

Kurumsal Yazılım Uzmanı / Proje Yöneticisi

2002 yılından itibaren içerisinde aktif olarak bulunmuş olduğu İnternet Teknolojileri dünyasında Eğitmen, Uygulama Danışmanı, Yazılım Geliştirme Uzmanı vb. pozisyonlarda çeşitli firmalarda çalışmakla beraber hâlen Microsoft Certified Professional Developer ünvanıyla yazılım dünyasındaki yaşamını sürdürmektedir..

© Copyright 2013 OvalMedya Grubu. Bilişim Hizmetleri Çözüm Merkezi. Freelance Yazılımcılar Platformu.